Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir sorum olacaktı

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0

Bir sorum olacaktı

Turnuvada ödül ne olacak

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Umarım Eski kurt veya Savaş üstadı kostümleri sizin bahsettiginiz turnuva budur

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Malesef katılan sayısı çok az olduğu için kazanan takımdaki bir oyuncuya çekiliş ile eski kurt verilecektir.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Hoppala bari kazanan takımın hepsine verseydiniz.

---------- Post added at 07:44 AM ---------- Previous post was at 07:34 AM ----------

son şansımız kazanmalıyız + çekilişte çıkmalıyız ihtimaller % olarak hesaplasak bile kurtarmıyor.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Şu an için katılan takım sayısı 2 olduğu için mazur görün lütfen bende isterdim ki birçok takım katılsın zor olsun kazanan takımın hepsi alsın ama durum ondan çok uzakta malesef :/

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Hadi be neyse belki şanslıyızdır bide sadece eski kurt mu yoksa isteğe baglı savaş üstadı veriyor musunuz ?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Bu turnuva için sadece eski Kurt kostüm ödülü olacaktır.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Bişe sorcamda acaba dağlı oynamayanları cekilisten çıkarma ihtimaliniz varmi

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

Mesela adam dağlı oynamıyor ama ona geliyor kur kostümu çok haksızlık olur ben tam 2 yıldır oynuyorum oyunu ilk 2000 yaptığım Car dagli güncellemeden sonra ilk 2000 dağılımı yaptım ama düştü ben o kadar zamandır bekliyorum oy kostümü lutfen 2 yada 3 kişiye verin bana gelmezse varya çok üzülürüm en sevdiğim karakter kostümü o kurt kostümü

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Takımınız ile konuşup anlaşabilirsiniz takımın istediği bir kişi de alabilir.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    3 kişi katılacaz çekilişe ama 3 umuzdde veremezmisiniz

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

Yada 2 kisiyede olur sadece bana çıkmasını isterim şu kostümü almak için çok bekledim ama 3 kişinin arasında bana çıkmama ihtimali çok yüksek
    Konu lamira02 tarafından (10-07-2017 Saat 08:26 AM ) değiştirilmiştir.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Malesef katılan sayısı bol keseden dağıtmamıza engel olmaktadır :/

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    katılan sayısı artmazsa 15 ine kadar ginede vermezsiniz demi 2 kişiye

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Maçlar bittikten sonra üstlerime sorarım ama kabul edeceklerini sanmıyorum.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Merhaba, bende takim olusturdum fakat turnuva odulunu tam olarak anlayamadim. Tek odul, bir kisiye kahraman kostumu mu?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Hayır sadece kostüm olan ödül bir kişiye olacaktır, diğer ödüller herkes için geçerlidir, altın ve yetenek şeklinde olacaktır.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı chiisana youkai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır sadece kostüm olan ödül bir kişiye olacaktır, diğer ödüller herkes için geçerlidir, altın ve yetenek şeklinde olacaktır.
    Miktarlar belli mi acaba? Motivasyon acisindan onemli

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Miktar katılımcı sayısına göre belli olacaktır.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Merhaba tekrardan.
    Oncelikle turnuvadan bircok kisinin haberi olmadigini soylemek istiyorum. PW Türkiye ayagi olarak, oyunun turk oyuncularla arasinda iletisim eksikligi mevcut. Bugun en onemli iletisim ve reklam kaynaklarindan biri olan sosyal medyada oyun ile alakali hicbir aktif platform yok malesef. Gunde 5 kisinin ziyaret ettigi foruma duyuru yazarak etkili iletisim saglamak mumkun degil malesef.
    Nival merkezinin de diger sunuculari onemsemedigi ve turk sunucusundan sorumlu kisiler de bu isi yari gonullu yaptigi dusunulunce ortaya boyle bir tablo cikiyor.
    Turnuva duzenlemenin bir usulu var. oncelikle isim, format, kurallar, tarih ve oduller net olarak belirlenir. Ardindan etkili bir reklam calismasiyla (ki hic zor birsey degildir) duyurulur. Burda duzenlenmeye calisilan turnuvada sanki birileri sirf merkezden gelen talimata uyulsun da formaliteden bir turnuva duzenlensin havasi hissediliyor. Moderator arkadaslarin bu isten tatminkar bir gelir elde ettiklerini sanmiyorum ve muhtemelen oyunla ilgili gecmislerinden dolayi ve oyunu sevmekle alakali olarak yari gonullu olarak bu isi yapiyorlar. Fakat sizden ricam nival ile iletisimi, haftalik talimatlarin geldigi maillerin otesine tasiyip direkt baglanti kurmaniz ve baski yapmanizdir.
    2 takimli turnuvayi heyecanla bekliyoruz. Her mac final maci niteliginde olacak sanki

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Başından beri her 2 saatte bir oyun içerisinde duyuru geçilmiştir. En başından bir miktar belirtmedik çünkü katılım ne kadar çok olursa ödül o kadar çok olacak diye belirttik, facebook sayfasını kullanamadığımız doğrudur fakat sadece forumdan yazarak geçiştirmedik!

acemi -LiveYourLife- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşın eleştirilerine katılıyorum, bunlara ek olarak katılıma göre ödül belirlemenin mantığı nedir? tam tersi olması lazım sizlerin nival olarak cezbedici bir ödül belirtmeniz ve katılıma teşvik etmeniz gerekir ki insanlar ilgi göstersin ayrıca neden rus serverında türk serverinda görmediğimiz kampanya ödül vb. şeyler var? neden ruslara bu kadar pozitif ayrımcılık yapılıyor? madem ki bizlerde bu oyunu oynayıp para ödüyoruz aynı etkinlikler bizde de rus serverıyla aynı gün başlasın. yoksa bundada mı aynı mantığınız var(önce türkler oynasında talep olursa kampanya yaparız gibi)ben bu yüzden türk serverı şahsen tercih etmiyorum şu anda sırf turnuva için kurup sonra tekrar sileceğim. bunlarıda yetkili kişilere iletip sorularıma cevap verirseniz aydınlanmış oluruz teşekkürler.
    Bay L

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Diğer serverlarda olupta tr serverında olmayan kampanyalar yoktur, kampanyalar her servera gelmektedir. Katılıma göre ödüle gelince daha önceki gözlem sonucumuza göre katılımın az olacağını zaten biliyorduk çünkü daha önce de denemiştik ve sadece 1 takım katılmıştı siz olsanız katılacak takımın çok az olduğunu bilmenize rağmen net bir ödül söyleyebilir miydiniz?

Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    http://ru.playpw.com/index/news/item...-postupyu.html veya http://ru.playpw.com/index/news/item...d-battles.html attığım linkler rus sitesinden bizim sitede göremedim mesela varmı bu etkinlik bizde su an ayrıca ben hatırlıyorum bundan önce bi turnuva olmuştu 8 takım vardı galiba eleme usulü yapılmıştı şu ana göre çok daha yüksek bi katılımdı 1 takımlı turnuva hatırlamıyorum ben 4 senedir bu oyundayım
    Bay L

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Tr serverına giriş yaptığınız takdirde görebilirsiniz, haberlerin geç gelmesi önce İngilizceye ve sonrasında Türkçeye çeviriliyor olmasındandır. Bir önceki yönetim ile deneme yapılmıştı ve sadece 1 takım katıldığı için başlamadan iptal edilmişti bende bu durumdan ötürü sadece 2 takım dahi olsa yapacağım turnuvayı ve bittikten sonra tekrar edeceğim.

Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    peki katılacak takım sayısına göre verilecek ödülün ne kadar olacağı önceden planlandı mı? eğer bu böyle değişken bir şeyse demekki bi planınız vardır? bunu paylaşabilirsiniz mesela (4 takım katılırsa şu kadar ödül yada 8 takım katılırsa şu kadar ödül gibi).
    Bay L

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Henüz belli değildir katılan takım sayısına göre üstlerim bir rakam vereceklerdir.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Gecmis zaman icerisinde oyunda meydana gelen aksilikler ve oyuncularin sikayetleriyle ilgili olarak Nivalin gerekli mudaheleleri yapamamasi sonucu birkcok oyuncu oyundan ayrildi veya hergun Nivale kufurler ederek oynamaya devam ediyor. Nival ekibinin turkiyedeki temsilcisi pozisyonunda bulundugunuz icin oyuncularla ilgilenmek size dusuyor. Sizin de oyuncularin sorunlarina cozum bulunmasi konusunda Nivalden yeterli destegi gormedginizi dusunuyorum. Forumdaki diger konulardaki cevaplariniza baktigimda zaman icerisinde sorunlara cozum ureten degil konuyu kestirip atmak ve kapatmak icin cevap verir oldugunuzu gozlemledim. Kendiniz de kendinizi turk oyuncularin yerine koyup varolan sikayetlere uretildigi iddia edilen cozumlerin mantiksizligini gorebilirsiniz. Ayrica, siz nivalin adina burada konustugunuz kadar, turk oyuncularin da nival ile olan baglantisini da kurmaniz gerek. Eger siz surekli nival ile turk oyuncular arasinda sıkışmış ve yalniz hissediyorsaniz bunu belki turk oyuncular olarak birlikte cozebilirz.
    Oyunu seviyoruz ve oyuncular ile nival ekibinin turkiye temsilcisi olarak sizinle oyunu daha iyi yerlere tasiyabilirz veya oynanabilirligini artirabilirz. Sevgiler.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Sizlerden gelen herhangi bir şikayet olduğu takdirde direkt olarak iletmekteyim ama yapılan değişiklik vs. gibi konulara elimden birşey gelmez malesef bu tamamen geliştiricilerin yapabildiği birşeydir.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Biz nerdeyik sen nerdesin be abi kolay gelsin