Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kale ekranında yaptığım işlemler geri sarıyor.

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0

Kale ekranında yaptığım işlemler geri sarıyor.

Merhabalar uzun bir aradan sonra tekrar Pw'ye girdim ve kale ekranında yaptığım tüm işlemler(yetenek geliştirme, madenleri toplama vb.) birkaç saniye içerisinde geri sarıyor. Savaş başlatma gecikiyor bazen hiç algılamıyor 3-4 kez çıkıp girdiğim halde düzelmiyor. Yaptklarmn 1-2si kalıyor çoğu geri alınıyor. Savaş içerisinde herhangi bir problem çıkmadı. Oyunla ilgili bir problemmi var? Bu sorunla karşılaşan biri var mı? Yardım olabilecek herhangi bir öneriye açığım.
    Teşekkürler

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Kale verilerinin büyüklüğü ile alakalı bir durum veri alışverişinde net ile alakalı sorun oluşturuyor. Kalenizdeki binaları kaldırıp yeniden kurun arkadaş listeniz ve engelli listenizi temizleyiniz.

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    Tüm arkadaşları sildim silerkende beklediği için baya uzun sürdü binalarıda kaldırdım hala gecikme var ?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Oyun eskiden oynarken yüklediğiniz client ise komple kaldırın belgelerim deki dosyalarda dahil ve yeniden torrent olarak indirip yükleyin. Yine çözülmezse malesef bizim yapabileceğimiz birşey yok internet veya donanımınız ile alakalı bir durumdur.

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    Evet Oyunu 2012-2013 yılında kurmuştum güncelledim sürekli. Şuandada harddiskten çektim, yani kurulum yapmadım. İnternet ve donanımımda sorun yok. Önerilerinizi uygulayacağım Teşekkür ederim.

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

Oyunu tamamen sildim ve siteden indirip kurdum. Şuanda hala aynı sorun devam etmekte. Dediklerinizi uyguladım sadece torrentten değil siteden kurdum düzelmedi. Torrentten tekrarmı denemelym? bir yararı olur mu ? Yoksa başka birşeydenmi kaynaklanmakta?

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

Hesaba Facebook üzerinden bağlanıyorum Bununla ilgili birşey değildir heralde ?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Dediğim gibi veri alışverişi ile alakalı bir durum internet yada donanım uyuşmazlığı var son gelen büyük güncellemeler sebebi ile doğal olarak oyunun donanımsal gereksinimi ve veri boyutu arttı. Facebook ile alakalı bir durum değildir.

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    WİNDOWS 7 SP1 64 bit
    AMD phenom II X4 3.40
    ATİ 4850 1GB 256BİT(DDR5)
    4GB RAM 1866MHZ
    Directx10.1 yüklü
    SSD TOSHİBA

Uyuşmazlık veya eksiklik hangi donanımda olabilir ona göre birşeyler yapabilirim belki ?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Donanımlarınız yeterli görünüyor sorun internette olmalı http://winmtr.net/download-winmtr/ şu programı indiriniz Host yazan kısıma ru.pwcastle.nivalnetwork.com yazınız ve Start basınız, Set yazan satırdaki rakam 500 olduğunda durdurunuz bunun içinde en azından 15 dakika çalışması gerekiyor. Çıkan sonucu (her sonuç gözükecek şekilde) resim alarak bize yollayınız.
    Not: Testi yaparken internet ile alakası olan her programı kapatınız.
    Konu chiisana youkai tarafından (04-19-2017 Saat 01:27 PM ) değiştirilmiştir.

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    Dediklerinizi uyguladım yalnız şuanda oyuna girdiğimde sağ tarafta usb sembolü çıkıyor bağlantı kopuyor yani. Oyunu yaklasık 7-8 kere indirdiğimden olsa gerek kotayı aştım ve 3mbit'e düştü internetim. 3 mbit yeterli bir hız aslında ama anlayamadım. İstediğiniz programı kurdum 10 dakikada sent yazısı 500 oldu, Fotoğrafıda yükledim buyrun;
    http://i.hizliresim.com/brpZyZ.png
    Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri 
      Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  pw.png
Görüntüleme: 3
Büyüklüğü:  61,6 KB (Kilobyte)