Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İlk resmi İleri Karakol turnuvası!

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25

İlk resmi İleri Karakol turnuvası!

Turnuva iki bölümden oluşacaktır. İlk bölüm kişisel başarınız ile alakalıdır ve kalenizde beliren "Blitz Sıralama turu" görevini bitirmeniz gerekmektedir. Bu görevi bitiren oyuncular turnuvanın ikinci kısmı olan Grup turuna katılabilirler.
    Grup turuna 3 asıl oyuncu ve 1 yedek oyuncu ile forumda açılacak olan konu üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgileri sitemizden öğrenebilrisiniz.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    detaylı bilgide diyo ki saat 18 de ileri karakol açılacak ama 18 oldu açılmadı bu nasıl iştir

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Bilgisayarın saat algılamasını yanlış alması yüzünden bir 1 saat geriden yazılmıştır sorun düzeltilmiştir.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Turnuva görev saatlerinde sunuculara yapılan saldırılar sonucunda çoğu oyuncumuzun mağdur olması sebebi ile İleri Karakol turnuvasını TR sunucusu için iptal etmiş bulunuyorum. Bunun yerine bildiğimiz klasik yöntemlerle Sınır turnuvası yapmaya karar verdim. Katılımcı sayısında sorun yaşayacağımızı bildiğim için sizlere takımların kaç kişiden oluşmasını istediğinizi sormak istiyorum (2v2, 3v3, 4v4, 5v5). Lütfen Genel Tartışma bölümünde açılan konu altına yorum yazınız ve oyundaki arkadaşlarınıza bu durumu iletiniz ve onlarında yorum yazmalarını sağlayınız. Anlayışınız için teşekkür ederim.