Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sezonlar ve Ligler!

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25

Sezonlar ve Ligler!

Oyunumuzda baharın gelmesi ile birlikte reyting sisteminde değişiklik yapılacaktır ve Lig uygulaması ile Sezonlar gelecektir.
    Ayrıntılı bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz.
    Sormak istediklerinizi sitedeki konu altına veya buraya yazabilirsiniz.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    İyi günler. Bu görevde naga kostümü vereceğinizi söylüyorsunuz etkinliğe özel bir kostüm mü altınla tekrar alınamayacak bir kostüm mü? Birde bu görevlerden birinde eski kurt kostümüde verecek misiniz ?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Evet özel bir kostüm altın ile alınamaz, Eski Kurt için henüz bir bilgi yok ilerleyen sezonlarda ve liglerde belli olur.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    son bir sorum olacaktı tam olarak belli mi bu etkinliğin başlama tarihi ?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Henüz kesinleşmiş bir tarih belli değil sadece bahar ile başlayacağı belirtildi.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Tamam teşekkürler.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Sa 5 aydan fazladır Ha'ka karakterimin Yetenek2 ve Yetenekler 3 kısımda Ha'kanın Alevlenme skili eksik çandtada da yok sadece yetenk 1 le oynayabiliyorum taraf değiştirdikten sonra böyle oldu ticket attım kimse yardımcı olmadı???
      Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  PW-10.14-0.12.609.40889-26-03-2017-01-07-01.jpg
Görüntüleme: 22
Büyüklüğü:  169,3 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  PW-10.14-0.12.609.40889-26-03-2017-01-07-04.jpg
Görüntüleme: 18
Büyüklüğü:  169,4 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  PW-10.14-0.12.609.40889-26-03-2017-01-07-07.jpg
Görüntüleme: 17
Büyüklüğü:  167,3 KB (Kilobyte)

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Adınıza kayıtlı herhangi bir ticket görünmemektedir eski bir destek adresine atmış olabilirsiniz. Durumunuzu ileteceğim.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Eyv bu bayadır böyle 5-6 ay oldu facedende ulaşmıyoruz size.doktan adorniaya geçtiğimde böyleoldu ilk geçtiğimde hem haka hem daka ile oynanıyordu sonra skiller kayboldu.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Aldığım habere göre genel olarak hatanın düzeltilmesini beklemelisiniz veya hesabı geriye alabiliriz ama kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    hesabı geriya alırsanız çok şey kaybederim uzun süredi böyle 5-6 aydır.çok şey kaybederim.ayrıca3 gündür siteye giriş yapamıyorum altın yğkleyecektim yükleyemedim Altın sembolü vardı ? ne yapmalıyım Bir şeyi düzeltmeden oynda başka birşey bozuluyor....Mağduruz

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

Ayrıca yan çarım için uzun süre uğraştım hesap geri alınsın diye 3m gümüşüm gitti. bi türlü başaramınız madem bukadar kolaydı neden yardımcı olmadınız. yan çarımı int cafede açık unutmuşum 3m gümüşü pazarda saçma sapan harcamışlar gümüş karşılığında yenileme etkinliği vardı.. KOMPLE MAĞDURUZ yadımcı olan yok..HER ZAMAN RUSLA BİZDEN ÖNDE YENİ ETKİNLİKLERDE....

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Her etkinlik her sunucuya aynı zamanda gelmektedir kimsenin bir önceliği yoktur eğer hesap geri alma talebinde bulunduysanız ve geri alınmadıysa zaman aşımına uğramıştır ve istediğiniz tarihe alınamamıştır. Siteye girememe sorununuz: facebook ile giremiyorsanız şuan için genel bir sorun mevcut eğer mail ile giremiyorsanız gereken yerlere ileteceğim ve altın simgesini kontrol edeceğiz eğer dediğiniz gibi ise size altın simgesi verilecektir. Sorunlar istemeksizin her oyunda olmaktadır önemli olan sorunlardan sonraki durumlardır ve böyle bir konuda hiçbir oyuncumuzu mağdur etmemek için elimizden geleni yapmaktayız.
    Konu chiisana youkai tarafından (03-31-2017 Saat 12:34 PM ) değiştirilmiştir.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    buradan başka hiçbiryerde sıkıntılar konusunda bir yardım alamadım şuana kadar çok önce facede yardım ediliyordu oda yok uzun zamandır.3m kaybettiğim hesaba zamanında 13 ay altın çağ almış birisiyim bundan sonra para yatımayacam ne de olsa mağdur oluyoruz paramızla rezil olmanın manası yok

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    GM arkadaş kontrol etti ve hesabınızın altın simgesi kazandığına dair bir bilgi göremedi malesef kazandığınız tarihi yazarsanız bir kez daha kontrol etmesini isteyebilirim.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    27-28 net değil tarih. bu ikisi tarihten biri.Ayrıca Bir An önce Ha'ka/Da'ka Karakterim skil mevzusu düzelirse sevinirim yetenekler 1 de sadece oynayabiliyorum kuvvet ve ya zeka değiştirmek sitediğimde sıkıntıoluyor tekrar tekrar item dizmek.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Mart'ın 16sından beri olan tarihleri kontrol etti ve göremedi. Altın sembolü kazandığınız günün kale loglarını yollayınız (Belgelerimde My Games klasörünün içinde bulunan Prime World klasörünün içindeki Castle klasörüne bakarak bulabilirsiniz).

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Castle klasörünün içindeki tarihlere girince normal dosylara var fotoğraf vs bişey bulamadım ? Bukadar uğraşmaya değmez vereceğiniz simgede sizin olsun hata sizin cefa bizim her zamanki gibi problem yok devam edin. Bizim türk adminlerin her hangi bir yetkisi olmadığını biliyorum sizde bizim kadar pasifsiniz. bir oyuncudan farkınız yok. Sizden herhangi bir düzeltme vey simge hiç bir şey istemiyorum... 3 yıldan fazladır oynuyorum hakikaten değmiyor bu oyun için zaten para felanda yatırmayacağım vermeyin hiç birşey zamanında yatırdıklarım içinde pişmanım.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Resim olmayacak zaten siz altın simgesi düşürdüğünüz tarihli klasörü atacaksınız gm arakadaş kontrol edecek.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 26
Büyüklüğü:  137,1 KB (Kilobyte)
    Bu seferde oyunda 1800 karakterim olmasına rağmen naganın yeni skinine sahip olmadım ve eksik kristal aldım ?

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Hesabı inceledik ve verilmesi gereken ödüllerin hepsini aldığınız görülmektedir.
    Konu chiisana youkai tarafından (05-03-2017 Saat 08:41 PM ) değiştirilmiştir.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Vay yalan mı söylüyoruz... zaten fotoda görmüyorumusunuz 1800 karakter dağlı mevcut skin yok....

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

Hesap Muhamme D Gürbüz değil bu hesaptan yazıyorum Hesap DesertVVolf nickli hesabım...
    Konu chiisana youkai tarafından (05-04-2017 Saat 09:21 AM ) değiştirilmiştir.

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Değerli oyuncumuz kostüm verilmiş olarak gözükmekteydi kaldırıp tekrar verdik bir daha kontrol ediniz.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    hayır halen mevcut değil mail adresi şu : dokshadowdok@gmail.com OttomanEmpire klanında DesertWolf nickli...

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Bakın bu oyunda 5-6 hesabım var hepsinde ayrı ayrı sıkıntı çejkiyorum bütün buglar benimi buluyor hiçbir güncelleme sizi ileri taşımıyor sürekli geriliyorsunuz hakanın yeternekler 2 ve 3teki kendi skilleri kayıp doktan adorniaya geçtiğimden buayana böyle 1 yıl olacak dfefalarca yazıyorum bi sucuk gelmiyor elinizden..... artık buglarınızı hatalarınız kabul edip yardım edin ayrıca 1800 karakter olmasına rağmen naganın skini gelmedi............. eksik kristal aldım oyunun günah keçisi benmiyim........... fto atıyorum inanmıyorsunbuz mail adresim : dokshadowdok@gmail.com ( şifredemi verelim gözünüzlemi görüp inanamak istiyorsunuz !!!!!!!!!) tekrar ss alıp foto atıyorum geçen attığım foto güncellemeden hemen sonra direk telefonla çektim int cafe pcsindeydim diye şuan yine atıyorum. eğer elinizden birşey gelmiyorsa bu işi bırakın sizin yaptığınız işi bizde yaparız..

Resmin ismi:  PW-11.0-0.12.621.41227-05-05-2017-14-56-18.jpg
Görüntüleme: 16
Büyüklüğü:  179,3 KB (Kilobyte)

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    GM arkadaş harfleri karıştırmış mail adresini verdikten sonra tekrar inceledi ve hesabınıza kostümü yüklemiştir. Özür dileriz.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    harfeleri karıştırmış olabilir çünkü aynı nickte bi kaç hesabım var. mağdur olduğum ilk durum değil...umarım düzelmiştir daha kontrol etmedim ilginize teşekkür ederim

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Hesabı kontrol ettim skin eklenmiş yalnız bi sorun daha var sistem hesabımdaki rn yüksek reytingi 1700 gördüğündrn hrm skini vermedi hemd eeksik kristal verdi 1800 olmasına rağmen kristalleride telafi ederseniz hak yerini bulacaktır...

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Hafta sonları mesai saatleri dışında olduğu için ulaşmam zor ama ulaşmaya çalışacağım ulaşamazsam pazartesi günü ilgilenilir.

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    0
    Eyv bekliyorum...

Nival Team
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    25
    Sorun genel olduğu için düzeltme güncellemesi geldiğinde herkesin ödülleri düzgün olarak dağıtılacaktır. Güncelleme tarihi henüz belli değildir.