Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oyun Güncellemesi 10.0

gezgin Sharian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    8

Exclamation Oyun Güncellemesi 10.0

Klan Savaşları

Merhabalar! Klan savaşlarının başladığını duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız — bir MOBA için ilk kez!
    Rekabette yep yeni bir seviyeye hazır olun. Hükümdarlar vassal ve vassallar hükümdarlarına kafa tutarak onların yerine geçebilir! Kim ki savaşlarda cesaretini ve yiğitliğini ortaya koyar Kadimlerin Hazinesini elde etmeye hak kaznır! İlginizi çekiyor mu? Daha fazla detayı burada bulabilirsin.

Maç Eşleştirme ve Oyuncu Grupları

Öncelikle, dikkatinizi grup oyuncuları için geliştirilmiş maç eşleştirme sistemindeki değişikliğe vermenizi ve grup kadrolarına bağlı olan derecelendirme sistemindeki yeniliklere göz atmanızı istiyoruz.

• Sistem artık üç kişilik bir grubu mümkün olduğunda üç, dört veya beş kişilik takımlar ile eşleştirmeye çalışacak. Böylece, grup denkleşmesi daha sağlıklı olacak ve oyuncular tek başlarına girdiklerinde bile grup desteğinden mahrum kalmayacak.
    • Şayet sistem uygun grup bulmayı başaramazsa, grubun rütbesine denk olan rastgele oyunculardan bir takım oluşturur (eskiden 1 rütbe yukarda takım kurulmaktaydı).
    • Dört veya beş kişilik takımlar için reyting penaltısı kaldırıldı. Reyting değişiklikleri oyuncu grupta değilmiş gibi değişecek. Fakat dört veya beş kişilik grup rastgele seçilmiş tekil oyunculara karşı oynarken yenilgi veya zafer durumunda aldıkları veya kaybettikleri reyting miktarı artacak.

• Diğer modlarda yeterli oyuncu sayısına ulaşılmadığından, aynı reytingli oyuncu bulmak kolay olmamakta, bundan dolayı bu modlar artık reyting etkilemeyecek. Bu duruma etken nedenlerden biriside bazı oyuncuların bu yolla reytinglerini yükselttikleri ve bu açığı ihlal ettikleri anlaşılmıştır. Benzeri bir değişiklik kahraman değiştirme sisteminde yapıldı (Birdirbir).
    • Artık dolu kütüphane oyuncunun savaşa katılmasını veya kahramanın yeteneklerini değiştirmesine engel olmayacak. Fakat dolu bir kütüphane ile girilen savaşların ödülleri kahramanınız daha düşük seviyeliymiş gibi verilir.

Fraksiyon Birliği

Yeni versiyonda seçilen fraksiyonların oyun mekanizmasına etkisini azaltıyoruz. Bunlardan ilki artık istediğiniz kahramanları kiralayabiliyorsunuz – Doklar’dan ya da Adornialılar’dan olsun artık tüm kahramanlar tamamen sizin emrinizde. Ayrıca seçtiğiniz fraksiyon ne olursa olsun tüm arkadaşlarınızla aynı takımda oynama şansı başladı. Daha fazla bilgi isterseniz aşağıdaki detaylara göz atmayı unutmayın.
    Kahramanlar ve Yetenekler
    • Yeni versiyon sayesinde her iki fraksiyonun kahramanlarını kiralamak mümkün – yani Mucit ve Doktrin Adornialılar kalelerinde kiralanabilirken, Resam ve Demonolog Dokların kalelerinde kiralanabilecek. Buradaki tek istisna Da-ka ve Ha-ka içindir — Yalnızca bu kahramanlar oyun mekaniği nedeniyle her iki fraksiyon için farklı kalacaktır. Ayrıca aynı grupta Ha-ka ve Da-ka kabul edilmeyecektir. Onlardan bir tanesini arkada bırakmak zorundasınız.
    • Oyuncular kahramanlarına yalnız bir fraksiyon için kullanılabilen kostümleri edinebilir. Bu yeni özellik kostümleri çeşitlendirmiyor ancak gelecekteki güncellemelerde onları yeniden satışa sunmayı planlıyoruz.
    Gruplar ve Klanlar
    • Her iki fraksiyonda bulunan oyuncular aynı klana davet edilebilir.
    • Doklar ve Adornialılar aynı gruba davet edilebilir. Bu da demek oluyor ki fraksiyonları ne olursa olsun artık beraber savaşlara katılabileceksiniz.
    • Since team rosters can now be mixed, maneuvers will always be considered active and cannot be disabled in the HUD.
    Fraksiyon Değiştirme
    • Fraksiyon değiştirme ücreti 495 altından 49 altına indirildi.
    • Fraksiyon değiştirdiğinizde hala aynı klanın bir parçası olacaksınız. Artık bu nedenle klandan çıkarılmak yok.
    Sohbet
    • Kale sohbeti artık her iki fraksiyonun da mesajlarını içerecek şekilde ayarlandı. Bu da oyuncuların diğer fraksiyon üyeleriyle irtibata geçerek klanları için daha çok birlik sağlayabileceği anlamına geliyor.

Yetenekler

Seçkin (Turuncu) Yetenekler için Yeni Set : Conqueror's Regalia

Bu yeteneklerin temel özelliği sadece klan deposunda kullanılabilir olmasıdır ve onların açığa çıkması yalnızca iyi biçimlendirilmiş bir grupla mümkündür.

• Yorulmaz Koruyucu
    • Yetenek Türü: Seçkin (Turuncu)
    • Gereken Evre: III
    • Öğrenme Maliyeti: 675 Prime
    • Can yüzdesi en az olan dost kahraman için can yenilemesini 1.8 arttırır.
    • Can yüzdesi en az ve yarısınından fazlasını kaybetmiş olan dost kahraman için hareket hızını %30 arttırır.
    • Bu yeteneğin kullanılması için Enerjiye gerek yoktur.
    • Bekleme süresi: 60 saniye
    • Ölümsüz Kıvılcım
    • Gereken Evre: II
    • Öğrenme Maliyeti: 500
    • Enerji Gerei Kazanı oranını 1.8 arttırır
    • Kahraman tarafından alınan glifler hemen devreye girmez. 60 saniye boyunca kıvılcımın içinde saklanır. Glif etkisi bir yetenek kullanıldığında veya 60 saniye geçtiğinde devreye girer.
    • Boyutsal Geçit
    • Gereken Evre: VI
    • Öğrenme Maliyeti: 1600
    • Dayanıklılık ya da İradeyi 7 arttırır (hangisi daha yüksekse)
    • Yeteneği kullanmak için gerekli zaman en fazla 15 saniyedir. Bu süre içinde dost kahramanların yanında geçit belirir, geçitle 4 saniye iletişime geçen kahramanlara geçidi açan kahramanın yanına ışınlanır.
    • Bekleme Süresi: 180 saniye
    • Kurnazlığın Sütunu
    • Gereken Evre: VI
    • Öğrenme Maliyeti: 1600
    • 10 saniye boyunca oluşturulan alanda tüm dost kahramanların Kurnazlığı 30 artar.
    • Bekleme Süresi: 100 saniye
    • Kurtuluş
    • Gereken Evre: IV
    • Öğrenme Maliyeti: 825
    • Canı 80 arttırır
    • Seçilen kahramandan tüm kötü etkileri kaldırır ve kontrol etkilerinin süresini 3 saniye boyunca %40 azaltır.
    • Bekleme Süresi: 60 saniye
    • Spatial Distortion
    • Gereken Evre: V
    • Öğrenme Maliyeti: 1160
    • Dayanıklılık ya da İradeyi 7 arttırır (hangisi daha yüksekse).
    • Yetenek sahibi (veya seçilen düşman kahramanı) 2,5 saniye boyunca hareket edemez ve zarar görmezlik kazanır.
    • Bekleme Süresi: 120 saniye
    • Petrification
    • Gereken Evre: IV
    • Öğrenme Maliyeti: 825
    • Canı 100 arttırır.
    • Yeteneği kullanması 3 saniye sürer, seçilen düşman kahramanı hareket edemez ve %30 daha az zarar alır.
    • Bekleme Süresi: 90 saniye

Yetenekleri Geliştirmek

"Yükseltmede etkili" özelliğine sahip yeteneklerin sayısının artmasından dolayı artık yetenekleri geliştirmek çok daha kolay bir hale geldi.

• “Yükseltme için çok etkili’’ özelliğine sahip nadir (mavi) yetenekler:
    • Meraklı Zeka
    • Enerji Çeşmesi
    • Evrensel Yenileme
    • “Yükseltme için çok etkili’” benzersiz (mor) yetenekler:
    • Azmin Kuvveti
    • İradenin Kuvveti
    • Dayanıklı Mantık
    • İnatçı Mantık
    • Sinsi Dayanıklılık
    • Sinsi İrade
    • Kedi İradesi
    • Kedi Dayanıklılığı
    • Enerji İçeceği
    • Bilgelik Mührü
    • Yabani Güç
    • Yabani Zeka
    • Yabani Çeviklik
    • Yabani Kurnazlık
    • Kadimlerin Kanı

Diğer Yetenekler

• Kaynağın Sınırı veya Gizli Niyet yeteneklerindeki bir hata nedeni ile ölen kahramanda etkileri ortadan kaybolmaktaydı ve düzeltildi.
    • Seçkin (turuncu) yeteneklerin etkilerinin daha iyi olması için başlangıç güçleri 43’den 47’e arttırılmıştır. Böylece kudrete bağlı kahraman özellikleri de artmış oldu. Tam olarak geliştirilmiş seçkin yeteneklerin katkısı 36’ıncı seviyede %2 olabilecek.
    • Küçük yazım hataları, bazı ortak ve sınıf yeteneklerindeki açıklamalar düzeltildi.

Başlangıç Yetenek Paketleri

Kampanyalar menüsü artık oyuncuların başlangıç paketleri satın almalarına fırsat sağlıyor. Bu yeni oyuncuların kahramanlarını daha hızlı geliştirmelerine yardımcı olacak. İçeriğine bakacak olursak :

• Şampiyon Paket: Sadece benzersiz (mor) yetenekleri içeriyor ve ücreti 199 altın.
    • Kahraman Paket: İki benzersiz, sekiz nadir yetenekleri içeriyor ve ücreti 49 altın.

Tüm paketler ana özellikler (Zeka, Kuvvet veya Sağlık) ve bir yan özellik (Çeviklik, Kurnazlık, İrade, Dayanıklılık) düşünülerek yapıldı. Paketler hakkındaki açıklamara ve ayrıntılı bilgilere kampanyalar menüsünden ilgili içeriğe tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İnşa Edilen Binalar

• Kaynak üretimi artık binaya atanan arkadaş sayısına göre değişmemekte. Üretim verimliliği tüm arkadaş slotları dolu ve kale seviyesi en yüksekte olarak kabul edilecek.
    • Yeni oyunucların oyununu daha kolay bir hale getirmek için kaynak üreten binaların seviyesi 21 arttırılmıştır.
    • Yetenek Bahçesi ve Talent Forge üzerindeki küçük arayüz hataları giderilmiştir.
    Savaşlarda uzun süredir yer almamış oyuncular için
    Eğer oyuncu kahramanın reytingi etkileyen bir savaşta uzun süre yer almaması durumunda ustalık seviyesi düşecek ve reytingli maçlar da başarılı olmakta zorlanacak. Bu oyuncuların tekrar oyuna geri dönüşünü kolaylaştırmak için aşağıdaki değişiklikleri yaptık:

• Uzun zamandır savaşa katılmamış oyuncular iki görev yapabilirler, ilki savaşlarda yer alarak gerçekleştirilebilir. Görevlerin ödülleri, kristal, Altın Çağ ve yeteneklerin bağını çözmek için Beyaz Simge.
    • Oyuncular kahramanlarının reytinglerini uzak kaldıkları süre ile orantılı olarak düşürebilecek. Şayet bu seçeneği kullanmak istemezlerse kahraman reytinglerinde bir değişiklik olmayacak ve görevlerden ödülleri kazanmaya devam edebilecekler.
    Karmaşalar
    • Artık kalenizden kahramanlarınızı nasıl geliştirdiğinizi paylaşabilirsiniz. Bunu yapmak için kahramanınızın yetenek ekranına gidin ve sol köşede bulunan ‘’Paylaş’’ butonuna tıklayın.Kaydedilmiş savaç sonuçlarıyla beraber kahramanınızın gelişimi de açılacaktır. Buradak istediğiniz sosyal ağa göndereim yapabilirsiniz.
    • Son versiyona göre oyun yöneticilerden gelen mesajlar genel sohbetinizde gözüküyordu. Artık ‘’ Yönetim’’ isminde yeni ve özel bir kanal var. Yeni kanaldan gözlerinizi sakın ayırmayın. Bu kanalda hesabınıza yönelik önemli mesajlar alabilirsiniz.
    • Kalede rütbesi Binbaşıdan yüksek olanların hediyelerindeki açıklamalar düzeltilmiştir. Olması gerektiğinden daha az yetenek edinenler artık yeni bir listeyle karşılaşacak. Böylece bu yanlış anlaşılma ortadan kalkacak.
    • Artık savaşa katılmayı Kabul etmiş düşmanların sayısı oyun önesi ekranda görüntülenmez.

Savaşlar

Taunt Etkisi

• Şayet kahraman birden fazla taunt etkisi altında olduğunda son etki eden taunt geçerli sayılır. Diğer taunt etkileri kaybolmaz süresi bitmemiş olan taunt etkileri sondan başlayarak etkisini göstermeye devam eder.

Birdirbir ve Dragonwald

• Birdirbir: Haritada Dok Silahlığının yanında oyuncuların sıkışmasına neden olan bir nokta düzeltildi.
    • Dok takımının köprü önünde Touchedlara saldırmadan bayrağı kaldırabilme hatası düzeltildi.
    • Bu haritalardaki kahramanların yeniden canlanma süreleri ve görüntüleri arasındaki süre farkı düzeltildi.

Klan Savaşları

• Klan Savaşları aynı klanda bulunan 3 veya daha fazla üyenin tek tarafta mücadele etmesi olarak tanımlanır.
    • Oyuncuların bir klan savaşında mücadele ettiğini gösteren yeni bir simge geliştirilmiştir.

Diğer

• Son versiyonda, Sınır modunda Geçit özelliği yenilenme süresi ile başlamakta.

Mücadeleler

• Belirli yetenekler kullanıldığında öldürme hedefi yükselmekteydi hata düzeltildi.

Kahramanlar

Fixy / Peri Kraliçesi

• Füzyon
    • Deva/Derman’ın Gökkuşağı Uçuşu yeteneği ve Dağlı/Ölümsüz’ün Ölümsüz Ruh formunda iken Füzyon yeteneğini kullanabilme hatası düzeltildi. Bu durumda yetenek kullanılmamış gözükmekte fakat tüm yararlı etkiler kahramanlara etki etmekteydi. Bu hata düzeltildi.
    • Füzyon için seçilen kahramanda Zeka ve Sağlık Yenileme artışı olması hatası düzeltildi.
    • Protector/Guardian kahramanlarının ölümünden sonra halen füzyon halinde kalma hatası düzeltildi.

Korucu / Kurtbey

• Delen Mızrak etkisinin kaldırılamama sorunu çözüldü.

Dağlı / Ölümsüz

• Ölümsüz Ruh ve Ölümsüzlük Sırrı beraber kullanımında ortaya çıkan sorun giderildi.

Ruh Toplayıcısı / Ruhan

• Yıldırım Efendisi/Tayfun’un hayaleti tarafından yere düşürülmüş bir hedefin tek seferde öldürülme hatası düzeltildi.
    • Hayalim Kamçı yeteneğinin Keeper of Life özelliği devrede iken sürekli çalışması hatası düzeltildi.
    • Hayalet askerlerin ve Dokunucu özelliklerinin canlı versiyonlarından düşük olması sorunu giderildi.

Melek / Koruyucu

• Fare Kavalcısı/Fare Efendisi farelerinin Eşkiya Fareler yeteneği ile gönderildiğinde Yaşam Işını yeteneğinden etkilenmemesi hatası düzeltildi.
    • Gece Kraliçesi/Kara Panter kahramanları Birlik yeteneği aktif iken Meleklerin Uçuşu özelliği kullanıldığında kahramanın bu kahramanlara ilerlememe hatası düzeltildi.
    • Keeper of Life yeteneğini öğrenmiş Meleklerin Uçuşu kullanırken öldürülen kahramandan Işınlanma etkilerinin kaybolması sorunu çözüldü.

Otacı / Ağaç Adam

• Canlı Deriyi aktive edince Lanetli Ağaçtan kurtulma sorunu giderildi.
    • Lanetli Ağacın Fare Kavalcısı/Fare Efendisi’nin Kaval Mırıltısı’ndan etkilenmiş kahramanları yakalayamama sorunu giderildi.

Fare Kavalcısı / Fare Efendisi

• Lanetli Ağaç tarafından yakalanınca Kaval Mırıltısı etkisinin kaybolması sorunu giderildi.

Ninja / Suikastçi

• Sinsi Atış özelliği görünme iken kullanıldığında kahramanın tekrar hemen görünmez olma sorunu kaldırıldı, normalde 2 saniye geçmesi gerekmekte.

Sihirbaz / Büyücü

• Enerji Bariyeri
    • Sersemletme etkisinin alanı gösterilen alandan daha ufaktı, artık gösterilen çember boyutu ile tam olarak aynı boyutta oldu.

İstemci

• Yeni oyuncular artık e-posta ile kayıt olurken doğum tarihlerini girmek zorunda değildir.

Yeni güncellemenin tadını çıkarın. Prime Dünyasında görüşmek üzere!
    Konu Sharian tarafından (10-29-2014 Saat 05:50 PM ) değiştirilmiştir.
    http://en.playpw.com/images/forum_he...r_lastpost.png
    Destek & Topluluk Yöneticisi
    Sharian

acemi
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10
    Allah razı olsun

gezgin
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10
    Haa.. iyimi oldu kötümü oldu ki ? Dok-adornia birbirine girmiş bakalım nasıl olmuş işten yeni geldim yama atıyor şuan birazdan giricem oyuna

Ama şunu sevdim bende artık doktrin veya mucit oynayabileceğim adornia olduğum halde bu güzel olmuş veya doklarda artık demon oynayabilecek Çok mutlu olmanız lazım artık sizinde bir demon'unuz var

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    demon harika bayılıyorum

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    iyi bi güncelleme olmuş gibi

gezgin
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10
    Pofff ~
    Her güncelleme sonrası bu kötü yazıları yazmaktan bende sıkıldım ama yazdırıyorlar işte ne yapıyım...
    Bu Güncelleme Kocaman Bir Hüsran...

1) Sürekli oyundan atıyor.
    2) Dok-Adornia diye Irk diye birşey kalmamış herşey birbirine girmiş Çorba olmuş hiç hoş bir görüntü yok.
    3) Oyuna giriyorsun bi sağ tarafa atıyor bi sol tarafa sanki sürekli manevra oynar gibi hissettim. Ben yaklaşık 1 senedir sağ tarafta kırmızı bölgede oynuyordum orayı benimsemiştim karşıda oynamak mavi olarak hiç haz etmedim hiç hoş değil.
    4) Oyuna giriyorsun aşa tarafa bakıyorsun Kırmızı Gürbüzle Mavi Gürbüz geçmiş karşı karşıya kamil gibi birbirlerine vuruyorlar hiç hoş görüntü değil. Sanki 1300 reyting oynar gibi hissettim o reytinglerde hani 2-3 tane aynı kahramandan oluyorduya aynı onun gibi..

Halbuki eskiden ne kadar güzeldi dime bizdeki Gürbüzdü Karşıdaki Dağ adamdı karşı karşıya geçip kapışıyorlardı. Sen niye şimdi gidip bunu batırdın ? Birde çok güzel bir iş yapmış gibi bize müjdeli müjdeli sunuyoryun GÜNCELLEME 10 DİYE..........

Altınla mor mavi yetenek satın alma gelmiş. Oyunu belli bir süre oynarsan zaten bolca mor ve mavi yetenek sahibi oluyorsun hangi akılla altınla mor yetenek alınır? Afedersiniz.. Tamamen aç gözlülük altın çağ kahraman görünümleri yetmemiş daha fazla gelir kazanmak için oyunu az birşey PAY TO WİN'e çevirmişler. Altınla yetenek.... Adam düşük rütbede mor çıkarmayı beklemeyecek basacak altını alacak moru takıcak kahramana gene oynayamayacak ama Nival parayı götürcek..

Sonra? Ek özellikler satın alma gelmiş klan yerinden daha onlara bakmadım.

Hüsran kardeşim bu güncelleme kocaman bir hüsran. NEDEN OYUN FİRMALARI KENDİ YAPTIKLARI GÜZELİM OYUNU GELİŞTİRECEM DİYE KENDİ OYUNLARINI KENDİLERİ BATIRIR BUNU BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM.

İsim vermiyim reklam oluyor kaç tane online oyun oynadım hepsi mükemmeldi. Yani bıraksalar varya ufak ufak değişiklikler getirilse en az 10 sene rahat gidecek olan oyunlar. Örneğin Online FPS oynardım mükemmel orjinal birşeydi. Gittiler abuk subuk güncellemeler silah geliştirme geldi su tabancası geldi yok efendim oyuna ufolu mufolu ilerlemeli bölümler geldi güzelim FPS oyunu oldu sana 07 yaş bebe oyunu. Sonra pro oyuncuların çoğu oyunu bıraktı bebe oyuncular çoğaldı şuan oyun ne halde bilmiyorum valla...

Sizde aynen bunu yapıyorsunuz şuan. Prime World süper bi moba'ydı valla eşi benzeri yoktu. Az bir değişikliklerle çok kral oyun olabilirdi. AMAAA GİTTİKÇE SAÇMALIYOR VE BATIRIYORSUNUZ ARKADAŞIM. OYUN FİRMALARI SÜREKLİ BUNU YAPMAK ZORUNDA MI? Birşeyide bırakın orjinal kalsın ya cacığını çıkartıyorsunuz.............

Ben hiç beğenmedim. PEH ...

Önümüzdeki güncellemeyi dört gözle bekliyoruz İyi oyun batırmalar

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı ibodala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pofff ~
    Her güncelleme sonrası bu kötü yazıları yazmaktan bende sıkıldım ama yazdırıyorlar işte ne yapıyım...
    Bu Güncelleme Kocaman Bir Hüsran...

1) Sürekli oyundan atıyor.
    2) Dok-Adornia diye Irk diye birşey kalmamış herşey birbirine girmiş Çorba olmuş hiç hoş bir görüntü yok.
    3) Oyuna giriyorsun bi sağ tarafa atıyor bi sol tarafa sanki sürekli manevra oynar gibi hissettim. Ben yaklaşık 1 senedir sağ tarafta kırmızı bölgede oynuyordum orayı benimsemiştim karşıda oynamak mavi olarak hiç haz etmedim hiç hoş değil.
    4) Oyuna giriyorsun aşa tarafa bakıyorsun Kırmızı Gürbüzle Mavi Gürbüz geçmiş karşı karşıya kamil gibi birbirlerine vuruyorlar hiç hoş görüntü değil. Sanki 1300 reyting oynar gibi hissettim o reytinglerde hani 2-3 tane aynı kahramandan oluyorduya aynı onun gibi..

Halbuki eskiden ne kadar güzeldi dime bizdeki Gürbüzdü Karşıdaki Dağ adamdı karşı karşıya geçip kapışıyorlardı. Sen niye şimdi gidip bunu batırdın ? Birde çok güzel bir iş yapmış gibi bize müjdeli müjdeli sunuyoryun GÜNCELLEME 10 DİYE..........

Altınla mor mavi yetenek satın alma gelmiş. Oyunu belli bir süre oynarsan zaten bolca mor ve mavi yetenek sahibi oluyorsun hangi akılla altınla mor yetenek alınır? Afedersiniz.. Tamamen aç gözlülük altın çağ kahraman görünümleri yetmemiş daha fazla gelir kazanmak için oyunu az birşey PAY TO WİN'e çevirmişler. Altınla yetenek.... Adam düşük rütbede mor çıkarmayı beklemeyecek basacak altını alacak moru takıcak kahramana gene oynayamayacak ama Nival parayı götürcek..

Sonra? Ek özellikler satın alma gelmiş klan yerinden daha onlara bakmadım.

Hüsran kardeşim bu güncelleme kocaman bir hüsran. NEDEN OYUN FİRMALARI KENDİ YAPTIKLARI GÜZELİM OYUNU GELİŞTİRECEM DİYE KENDİ OYUNLARINI KENDİLERİ BATIRIR BUNU BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM.

İsim vermiyim reklam oluyor kaç tane online oyun oynadım hepsi mükemmeldi. Yani bıraksalar varya ufak ufak değişiklikler getirilse en az 10 sene rahat gidecek olan oyunlar. Örneğin Online FPS oynardım mükemmel orjinal birşeydi. Gittiler abuk subuk güncellemeler silah geliştirme geldi su tabancası geldi yok efendim oyuna ufolu mufolu ilerlemeli bölümler geldi güzelim FPS oyunu oldu sana 07 yaş bebe oyunu. Sonra pro oyuncuların çoğu oyunu bıraktı bebe oyuncular çoğaldı şuan oyun ne halde bilmiyorum valla...

Sizde aynen bunu yapıyorsunuz şuan. Prime World süper bi moba'ydı valla eşi benzeri yoktu. Az bir değişikliklerle çok kral oyun olabilirdi. AMAAA GİTTİKÇE SAÇMALIYOR VE BATIRIYORSUNUZ ARKADAŞIM. OYUN FİRMALARI SÜREKLİ BUNU YAPMAK ZORUNDA MI? Birşeyide bırakın orjinal kalsın ya cacığını çıkartıyorsunuz.............

Ben hiç beğenmedim. PEH ...

Önümüzdeki güncellemeyi dört gözle bekliyoruz İyi oyun batırmalar
    maşallah öyle bir anlatmışsın ki daha oyuna girmeden berbatlığını hissettim valla

gezgin
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10
    Kardeş ben tiskindim şuan mavi gürbüz kırmızı gürbüzü kovalıyordu oyunda

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    bu ne dır ya oyunla ılgılı teknık bır sorun varsa yazında bızde bılelım haber vermıorsunuz

derbeder kimse CharnChaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    bu ne abi yaa.. Hakkatten iyice saçmalamışsınız
    Önceden doklar ve adornialılar vardı.. simdi bir olmuş hersey .. yok adornia mucit alıyor , dok tarafı demonlarla geziyor.. ne anlamı kaldı o zaman dok vs. adornianın ?? ben bir dok tarafı olarak beni karşıya atıyor !! ben oynayamıyorum karsıda .. nasıl olcak !!

Bide ne o öyle yok puan kasmalar ,, yeni yetenekler falan filan.. insanların daha çok kafasını karıstırdınız !!
    bu güncelleme benim de hiç hosuma gitmedi
    Elen síla lúmenn’ omentielvo

acemi RQK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    11
    BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM. BEN TERSTEN OYNAYAMIYORUM !! BÖYLE BİR SAÇMALIK OLAMAZ İSTEMİYORUZ KARDEŞİM SAĞDAN SOLA OYNAMAYI. SOLDAN SAĞA, ESKİSİ GİBİ OLACAK YOKSA SİLERİM OYUNUNU MOYUNUNU !! DÜZELTİN BUNU BEYNİMİZİ ALLAK BULLAK ETTİNİZ BE
    Her şey iyi güzel olmuş da aylardır yıllardır belli yönde oynayan bir insanın tersten oynaması kolay mı sanıyorsunuz ? çok mu zor bunu düzeltmek? kardeşim mavilere ekran eskisi gibi soldan gözüksün.. olmuyor olmuyor olmuyor
    Konu RQK tarafından (10-30-2014 Saat 12:46 AM ) değiştirilmiştir.
    Çağdaş T.
    Karanlıktaysan gölgen bile yalnız bırakır seni.

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    güncelleme çok iyi olmuş ,
    güncellemeri tam olarak öğrenin ondan sonra elleştirin
    artık arama motorunda raskele buldugu oyuncu ile oynamak zorunda değilim bundan daha güzel bir şey olamaz , ister dok ,ister ador. arkadaşıma davet atıp beraber oyuna girebiliyorum , takımı genelde 5 liyoruz artık .

farklı ırklar aynı klanda bulunabiliyor.

bir sıkıntı renkler , onuda gelecek güncellemede düzeltirler .

---------- Post added at 05:35 AM ---------- Previous post was at 05:32 AM ----------

Alıntı RQK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM. BEN TERSTEN OYNAYAMIYORUM !! BÖYLE BİR SAÇMALIK OLAMAZ İSTEMİYORUZ KARDEŞİM SAĞDAN SOLA OYNAMAYI. SOLDAN SAĞA, ESKİSİ GİBİ OLACAK YOKSA SİLERİM OYUNUNU MOYUNUNU !! DÜZELTİN BUNU BEYNİMİZİ ALLAK BULLAK ETTİNİZ BE
    Her şey iyi güzel olmuş da aylardır yıllardır belli yönde oynayan bir insanın tersten oynaması kolay mı sanıyorsunuz ? çok mu zor bunu düzeltmek? kardeşim mavilere ekran eskisi gibi soldan gözüksün.. olmuyor olmuyor olmuyor
    o konuda değişiklik yok , zaten soldan gözüküyor . takım olarak savaşa girerken grup lideri kim ise o tarafa atıyor . Eğer oyuncu sayısı azsa manevra atıyor eskisi gibi , tek farkı uzun süre beklemiyorsun , manevra istemiyorsan aramayı kısa tut . oyundan zevk almak istiyorsan takımı 5 le

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    bence güzel bir güncelleme olmuş. oyunu soldan sağa yada tam tersine oynamak benim için birşey ifade etmiyor. tek kötü yanı ırklar sanki birbirine çok girmiş. ama gözümüz alışacaktır. en çok demonolog alabileceğime seviniyorum

acemi RQK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    11

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  a.jpg
Görüntüleme: 301
Büyüklüğü:  230,2 KB (Kilobyte)
    bu ruhan fazla olmaya başladı
    Çağdaş T.
    Karanlıktaysan gölgen bile yalnız bırakır seni.

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    yahu güncelleme iyide yaptığımız savaslardan ne puan geliyor nede gidiyor .. bi açıklama yapın yada düzeltin amma pasifsiniz ..

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    bu tarz oyunlarda onemlı olan kasmaktır . karsıdakıler ısterse turuncu olsun mavi olan takım oyunu alabılır.oyunu cok eleştıren arkadasa katılmıyorum.biraz lag ve reytngler gelmıyor ayrıca oyun kısa surdu gıbı hata verıp atıyor

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    tabi tabi oyuna laf yokta olur hatalar her oyunda ama burda hataları biraz geç hallediyolar ve açıklama yapmıyorlar..

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    Rus sitesine bakarsan açıklamalar var , Türk serveri tam oturmadığı için bazı sorunlar oluyor.

gezgin
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10

Resmin ismi:  PW-10.0.0-0.170.02.75557-2014.11.02-16.18.32.jpg
Görüntüleme: 270
Büyüklüğü:  162,0 KB (Kilobyte)
    ŞUNU DÜZELTİN!

Savaş aramasındaki denge daha da beter oldu. 2 kişilik grubla giriyorsun maça karşıyada grub arıyor doğal olarak. Karşıyada grub atıyor buraya kadar sorun yok AMA BURDAN SONRASI SORUN!!! BİZİM GRUPTAKİ ADAM 2KİŞİLİK GRUP 2KİŞİ KLANLA GİRİYORLAR KARŞIYA 5 KİŞİLİK KLAN GRUB ATIYOR??? Bu Nasıl DENGE?

BU 4. - 5. OLUYOR AYNI ŞEYE DENK GELİYORUM. Bizim takımdaki grub 2kişilik karşıdaki 5kişilik CLAN grubu hepsi beraber oynuyor +raidcall cart curt kullanıyorlar anlaşıyorlar sesli oynuyorlar. SENCE 2KİŞİLİK GRUB GERİSİ RASGELE OYUNCULARDAN OLUŞAN BİR TAKIMIN 5KİŞİLİK CLAN GRUBUNU YENME İHTİMALİ VAR MI ?

BEN SÖYLEYİM YOK!!! MAÇ 35 e 5 BİTİYOR. BOYNA KARŞI TARAF MAÇA 5 KİŞİ CLANLA GİREN KARŞIDA BULDUĞU İÇİN SAF SOLO OYUNCULARI FULL GANK'LIYOR FULL ATAK YAPAN ONLAR OLUYOR FULL ADAM KESEN ONLAR OLUYOR MAÇ BİTİYOR = 35-5! 40a5!

BUNU DÜZELTİN!!!

bu takımdaki grub 2 kişilikse karşıyada 2kişilik grub atsın! Takımdaki grub 3kişilik clan grubysa karşıyada 3kişilik atsın!!!! Karşıya 5 kişilik CLAN ATMASIN!!!! Güncelleme öncesi yoktu böyle birşey SAVAŞ ARAMAYA DENGE GETİRİLDİ DİYORSUNUZ ŞU OLANA BAK. DENGE Mİ GETİRİLDİ ? DENGEMİ BOZULDU???? 3 kişiye karşı 5kişilik grub 2 kişiye karşı 5 kişilik grub

bu nasıl DENGEDİR ?????????????? (!)

gezgin Yatatatata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    11
    Random maçta 3 kişilik gruplar bile sorun çıkartırken; 5 kişilik grubu aynı rankta 2 kişilik gruplara vermek saçmalıktan başka bir şey değil. Çıkartın şunları eskisi gibi bir üst ranka ya da karşılarına en az 4 kişilik grup verin.

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    Arama motoru grup bulamazsa eğer öyle duruma başvuruyor . Ayriyeten grup daha az olan taraf daha a reyt kaybediği gibi daha fazla reyt de kazanıyor . olma olasılılığı düşük bir durum.
    Rahatsız oluyorsun eğer sen 5 kişilik grup olarak gir onlar öyle gelsin. Şu anki arama motorundan da çok memnunum önceden 1 savaş kazanıp 5 savaş kaybederdim şimdi 5 kazanıp 1 kaybediyorum hatta bazen hiç savaş kaybetmiyorum.
    oyun böyle daha zevkli oldu , oyuncuları grup savaşına zorluyor , grup ile savaşa girersen sıkıntı yaşamazsın , kanıp kazanmaman grubun oyunculuğuna bağlı olur.

üzerine gelip kaybetiğin ve kazandığın reyt gösterseydin.
    Konu White Beard tarafından (11-04-2014 Saat 08:10 AM ) değiştirilmiştir.

Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    11
    Alıntı White Beard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arama motoru grup bulamazsa eğer öyle duruma başvuruyor . Ayriyeten grup daha az olan taraf daha a reyt kaybediği gibi daha fazla reyt de kazanıyor . olma olasılılığı düşük bir durum.
    Rahatsız oluyorsun eğer sen 5 kişilik grup olarak gir onlar öyle gelsin. Şu anki arama motorundan da çok memnunum önceden 1 savaş kazanıp 5 savaş kaybederdim şimdi 5 kazanıp 1 kaybediyorum hatta bazen hiç savaş kaybetmiyorum.
    oyun böyle daha zevkli oldu , oyuncuları grup savaşına zorluyor , grup ile savaşa girersen sıkıntı yaşamazsın , kanıp kazanmaman grubun oyunculuğuna bağlı olur.

üzerine gelip kaybetiğin ve kazandığın reyt gösterseydin.
    Burada gruptan kasıt 4-5 kişilik clanlar. Asıl dengesizlikte burada oluyor zaten. Bu çok hoşunuza giden eşleşmeyi birde karşınıza söylediğimiz gibi clan grupları çıkınca görmek isterdim. Bakalım o kadar sık maç kazanabilecek miydiniz?

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı Yatatatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada gruptan kasıt 4-5 kişilik clanlar. Asıl dengesizlikte burada oluyor zaten. Bu çok hoşunuza giden eşleşmeyi birde karşınıza söylediğimiz gibi clan grupları çıkınca görmek isterdim. Bakalım o kadar sık maç kazanabilecek miydiniz?
    zaten klan grupları çıkıyor karşımıza , istersen resimleri atabiliriz.... sizin dediğiniz 50 maçta 1 oluyor , o durumun olmamasını düşünüyorsan arama süresini uzun tutma.

gezgin
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10
    Ben çalışıyorum bazen gece çalışıyorum sabah erken saatler oyuna giriyorum kimse olmuyor. Tek oynuyorum. Bazen sabah çalışıyorum gece geç saatler oyuna giriyorun gene kimse olmuyor gene tek oynuyorum. Yani oyun oynamak için sürekli 4 kişi bulup 5kişilik grupla giremem. Varsa online olan arkadaş bazen 2-3 kişi falan giriyoruz genelde 2 kişi girerim. ÇOĞUNLUKLA tek oynarım malesef. İşte bu durumda sonuç böyle oluyor sen 2kişisin clan olarak karşıyada clan atıyor ama 4kişi veya full 5kişilik clan grubu.

Veya ben tek giriyorum takımda 2kişilik grup var yabancı oyuncu gene karşıya 4kişi 5kişilik clan atıyor resimde görüldüğü gibi. 50 maçta 1 olan birşey değil sürekli oluyor. Güncelleme öncesi böyle birşey yoktu 5kişi girdiğinde yüksek reyting attığı için çoğu kişi girmezdi veya yüksek reyting attığı için EŞİT olurlardı karşı taraf EZİLMEZDİ şimdi clanlar genelde 5kişi oyuna giriyor. VE O 5KİŞİYİDE BİZİM KARŞIMIZA RAKİP OLARAK ATIYOR. 2kişilik gruplara random oynayan oyunculara karşı - Haliyle sonuç: bariz yenilgi artık 30-3 mü biter? 35-5 mi biter? 40a4 mü biter? Yoksa daha ilk 10dk da clan oyuncuları bizim takımı ganklayıp katledip 11-1 gibi skorla pes mi ettirirler. AFK mi kaldırırlar karşına ne çıkarsa...

Yani az reyting gitmiş çok gitmiş bi önemi yok benim için veya yensem 5kişilik clan grubumu bana fazla fazla 1 elde 45 reyting versede bi önemi yok zaten çünkü yenme ihtimalin yok... 0 yani.... Düşünsene: 5kişi clan , anlaşıyorlar, raid kullanıyorlar, takım oyunun oynuyorlar, ganklıyorlar. Senin takımın solo oyunculardan oluşuyor....

Denge getirilmemiş doğrusu.. Eski hali daha dengeliydi burda denge bozulmuş. Oyunu tekde oynayabilmemiz lazım illa 5kişi klanla gireceksin diye zorunlu tutulurmu. Klan savaşları ya klanla 5kişi gir yada yenil bu mu yani?

Resmin ismi:  PW-10.0.0-0.170.02.75557-2014.11.02-16.18.32.jpg
Görüntüleme: 270
Büyüklüğü:  162,0 KB (Kilobyte)
    Bu resimde kapı gibi kanıtım. Takımımda 2kişilik grup var diye karşıma lang diye 5KİŞİLİK KLANI YAPIŞTIRMIŞ. Bu mudur Denge? Keşke maç sonucununda görüntüsünü alsaymışım. 2 takım arasındaki dengeyi göreydiniz maç 15dk mı 20dkmı ne sürdü 20dkda bizim baseye girdiler resmen.. Bazıları direk ezip geçiyor bazılarıda uzatıpta uzatıyor makaraya çeviriyorlar oyuna işte söylediğim gibi daha çok kill almak için 40a-8 , 35-10 falan 30-35dk bu şekilde oynuyorsun... Maçı yenme ihtimalinin olmadığını bile bile Ne seninkiler pes ediyor ne karşı taraf adam gibi kule yıkıp maçı bitiriyor çok sıkıcı...

Bana arkadaşlık atın açıksam grubunuza alın bari ne diyim Nasılsa artık dok-adorniada aynı grupta olabiliyor.
    Konu ibodala tarafından (11-04-2014 Saat 08:28 PM ) değiştirilmiştir.

paralı CooSY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    12
    Fraksiyon sistemi oyundan kalksaydı daha mantıklı olurdu ben karşıdaki adamla grup kurup aynı klanda olucaksam zaten bu sistemin olmasının bir mantığı yok(: Oyunu diğer mobalardan ayıran en büyük özellik buydu buda yavaş yavaş son bulacak gibi duruyor.

Bunun haricinde klan savaşları denilen şey ve global map diye girdiğimiz o yer çok saçma olmuş.Browser oyunlarındaki sistem gibi bişey yapmışlar(:

Bu gibi gereksiz yenilikelr yerine karakterler arası dengesizlikelr gidirilebilir.
    Oyuna yeni skinler ve kahramanalr gelebilir.
    Oyundaki karakterlerin skılleri daha ilgi çekici hale getirilebilir.En azından görüntü olarak farklılık olur hep aynı şeyler.
    Yetenek çıkma oranı arttırılabilir yada yetenek geliştirme konusunda değişiklikelr olabilir.
    En azından gümüşün etkinliği arttırılmalı bir süre sonra gümüşle hiçbirşey yapılmıyor.Bu gümüşler yetenek bağı kaldırma yada yetenek bahçesinden elimizde olan yeteneklerı değiştirmek için kullanılabilir.
    ve oyuna daha değişik modlar gelebilir.
    Kahramanların istatistiklerini yada kendi istatiklerinizi görebileceğiniz sistem olmalı.Bir çok moba oyununda var.

Bunlar yapılacağı için yazmıyorum ama bu guncellemenın Türk oyunculardan hiçbirine katkısı olamaz küçük sorunalr halledilmeden oyuna gereksiz şeyler ekliyorlar.
    Zaten şuan bu oyunda mantıklı güncellemeler yapılsaydı oyun bu halde olmazdı maalesef oyunun %90ı ruslardan oluşuyor buda kendi ülkesi dışına çıkamayıp sadece belirli bir oyuncu kitlesi tarafından oynandığını gösteriyor.

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    eskiden Adornia oynayanlar rahattı , sağlam klanlarla savaşa gir kazanma ihtimalin yüksek ohh , eski sürümde üst üst 10 savaş kaybettiğimi bilirim . sürüm güncelleme 1 haftadan fazla oldu öyle kaç resim atabilirsin bana , ayriyeten 1 haftadır oynuyoruz dediğin durum ile 2 kere karşılaştım birini kazandık diğerini kaybettik.

yeni sürümde en sevindiğim durum beceriksiz oyuncuları sırtımızda taşımak zorunda değiliz , 5 li gurupta oynaması farklı oluyor. 5 li grup olarak yüksek rey sağlam klanlar geldiği için kazanılması da zor.

Artık klan sıralamasında reyt pek önemi yok grup savaşlarına en çok katılan klan sıralamada üstün oluyor.

yeni sürüm güncellemeye çevrilmediği için sıkıntılar oluyor.

http://ru.playpw.com/share.html?share=87760 yüksek reyt oynamasını bilenler olduğu için maçlar daha zor oluyor. 1900 kazandığımız savaşların resimlerini kaydetmediğim için atamadım . 2000 ve üzeri grup savaşlarını düşünemiyorum zorluğunu

tavsiye grup savaşlarına giren klanlara gir kimse 4 kişi bile girmek istemiyor , gelen 1 kişi oyunun içine edebiliyor . grup savaşlarında taktik savaşına dönüyor
    Konu White Beard tarafından (11-05-2014 Saat 09:52 AM ) değiştirilmiştir.

gezgin
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10
    http://ru.playpw.com/share.html?share=87760

tamamda işte hergün nerden bulayım ben 4kişi birde senin attığın resimde benim anlattığım durum işte sadece ezilen siz değil ezen 5kişi giren siz olmuşunuz 5kişi klana karşı 3kişilik grup atmış o 3kişidende 1'i ressam kötü oynamıi diğer 2si zaten random player daha durumdan haberleri yoktur ne oluyor ne bitiyor Ölümsüzle ruhan biraz tedbirli oynamış bişeler yapmaya çalışmışlar ama onlarda birşey yapamamış 2kişi : ))) Sonuç: katliyam yapmışınız, gank manyağı yapmışınız adamları Dakka 10 / 22 ye 0 baksana .. Bende bunu anlatmaya çalışıyom zaten.

Bu şimdi denge mi ? xd Normalde bi maçta 10dk da en fazla skor 5-6 olur Bilemedim 8-9 olur 10-6 falan olur Böyle birşeyler olur yani? Haksızmıyım?

Senin taktik ezilen değilde 5kişi girip ezen olmak sadece. Sende diosunki bize sizde 5leyip girin doğruda diyon. Bu şekilde normal 5 kazanıp 1 kaybetmen

Artık 2-3kişide oynayamıycaz yani ? illa 5kişi bulup 5leyip gircez ? pfff...
    Gün geçtikçe daha zor oluyor daha çileli oluyor bu oyun bu nedir ya..

herşey sıkıntı anesini satim -_-

Edit: Bak saat 09:30 girip oynicam şimdi kimse yok Herkes uyyor Grup atın bana bende geliyim dok-adornia fark yapmaz. 1700-1800 atak

Neyse yazıyoz yazıyoz birşey değişecek sanki kendi bitaraflarımı yırttığımla kalıyom Bi an bi sinir geliyo öyle Daha fazla uzatmıyım yeterince yazmışım bu konuya

iyi forumlar/oyunlar herkese

EDİTTT!!! Yok böyle birşey ya oyun bakıma girmiş... Nedir benim bu oyunda çektiklerim ya Bahtsız bedevileri geçtim No comment.

Sharian kardeş benim nick'in altındaki ünvanı ''çilekeş'' yap sen en iyisi Cuk oturur yani
    Konu ibodala tarafından (11-05-2014 Saat 10:58 AM ) değiştirilmiştir.

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    http://www.dosya.tc/server35/pCTbyt/orman.rar.html , burada önemli olan karşı ormanda bizim anlayışıyla oynamak , yüksek reyt yapması zor .
    Konu White Beard tarafından (11-05-2014 Saat 11:27 AM ) değiştirilmiştir.

Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    11
    Alıntı White Beard Nickli Üyeden Alıntı
    tavsiye grup savaşlarına giren klanlara gir kimse 4 kişi bile girmek istemiyor , gelen 1 kişi oyunun içine edebiliyor . grup savaşlarında taktik savaşına dönüyor
    Tamam işte bizim demek istediğimizde bu zaten. 2 kişilik clan grubunu 5 kişilik clanla savaştırmak dengesizlikten başka bir şey değil. Hatta bazen full random takımın karşısına koyuyorlar böyle clan gruplarını. Bir kişi bile eksik grupta dengesizlik çıkarken. Bir de full random takımların veya 2 kişilik grupların halini düşünün. Eşleştirme adaletli mi değil mi?

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı Yatatatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam işte bizim demek istediğimizde bu zaten. 2 kişilik clan grubunu 5 kişilik clanla savaştırmak dengesizlikten başka bir şey değil. Hatta bazen full random takımın karşısına koyuyorlar böyle clan gruplarını. Bir kişi bile eksik grupta dengesizlik çıkarken. Bir de full random takımların veya 2 kişilik grupların halini düşünün. Eşleştirme adaletli mi değil mi?
    O dediğinde haklısın , süreyi uzun tutmazsan gelme ihtimali çok düşük . belirtilen süreden daha fazla uzun sürer ise , ne atacağı beli olmuyor.

sinirlenmek istemiyorsan grup savaşına girmek en mantıklısı , gelen bir rus adam çileden çıkarabilir

gezgin
    Fraksiyon
    Adornia Krallığı
    Tecrübe Puanı
    10

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 337
Büyüklüğü:  185,0 KB (Kilobyte)

valla beklemedim direk bulduydu oyunu - takım kötüydü zaten yenilceğimizi biliyodum girmeyecektimde dedim belki alırız karşıda pek sağlam gelmez girem dedim 5dk bekliceme.. ata ata 4 kişi attı gene / gene hoplattılar bizi. Zarcı 17 olmuş ama zar zor oldu görünmez bi yapıştı adama ormanda adamı hoplata hoplata bi hal oldular 0-6 Nox bizim ormana çadır kurduydu 28 olmuş
    Konu ibodala tarafından (11-07-2014 Saat 09:53 PM ) değiştirilmiştir.

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    Sende şans yok , düzeltirler büyük ihtimalle de (merak etme sen şikayet ediyorsan ruslarda şikayet ediyordur ) , kanınla gir , grup olarak daha zevkli oluyor .

savaşçı _DeAtH hİgH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    12
    Alıntı CoDooMS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fraksiyon sistemi oyundan kalksaydı daha mantıklı olurdu ben karşıdaki adamla grup kurup aynı klanda olucaksam zaten bu sistemin olmasının bir mantığı yok(: Oyunu diğer mobalardan ayıran en büyük özellik buydu buda yavaş yavaş son bulacak gibi duruyor.

Bunun haricinde klan savaşları denilen şey ve global map diye girdiğimiz o yer çok saçma olmuş.Browser oyunlarındaki sistem gibi bişey yapmışlar(:

Bu gibi gereksiz yenilikelr yerine karakterler arası dengesizlikelr gidirilebilir.
    Oyuna yeni skinler ve kahramanalr gelebilir.
    Oyundaki karakterlerin skılleri daha ilgi çekici hale getirilebilir.En azından görüntü olarak farklılık olur hep aynı şeyler.
    Yetenek çıkma oranı arttırılabilir yada yetenek geliştirme konusunda değişiklikelr olabilir.
    En azından gümüşün etkinliği arttırılmalı bir süre sonra gümüşle hiçbirşey yapılmıyor.Bu gümüşler yetenek bağı kaldırma yada yetenek bahçesinden elimizde olan yeteneklerı değiştirmek için kullanılabilir.
    ve oyuna daha değişik modlar gelebilir.
    Kahramanların istatistiklerini yada kendi istatiklerinizi görebileceğiniz sistem olmalı.Bir çok moba oyununda var.

Bunlar yapılacağı için yazmıyorum ama bu guncellemenın Türk oyunculardan hiçbirine katkısı olamaz küçük sorunalr halledilmeden oyuna gereksiz şeyler ekliyorlar.
    Zaten şuan bu oyunda mantıklı güncellemeler yapılsaydı oyun bu halde olmazdı maalesef oyunun %90ı ruslardan oluşuyor buda kendi ülkesi dışına çıkamayıp sadece belirli bir oyuncu kitlesi tarafından oynandığını gösteriyor.
    Aynen Fraksiyon sisteminin bir anlamı kalmadı.
    Bide adornia mucit ve doktrini doklarda ressam ve demonologu kiralayabilecekmiş.
    Ayrıca fraksiyon değiştirme bedeli de 49 altın.
    Bu çok saçma bir sistem.
    İyi o zaman herkes 5 tl'ye istediği tarafa geçsin bir anlamı kalmasın fraksiyon özelliklerinin.
    Gümüşlerin etkilerindede sana katılıyorum.Diyelimki altın ile tüm kahramanları ve skinleri aldık.Binaları da son seviyeye çıkardık.Elimizde kalan gümüşler boşa gidicek. Çok haklısın...
    Konu _DeAtH hİgH tarafından (11-09-2014 Saat 09:56 AM ) değiştirilmiştir.
    ''Gerçekte cesur olan kişi asla ilk saldırıyı yapmaz, ama gerekirse rakibin işini o bitirir''

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    12
    selamlar
    uzun bi aradan sonra bir goz atayim dedim pw'de vaziyet nedir diye, baktim plaython ekibi calismaya baslamis sonunda, hem buyuk bir guncelleme de var,hemen indirmeye koyuldum. ama bu sag sol muhabbetini gorunce %70'te durdurdum indirmeyi. cunku butun sacmaliklarina ragmen diger mobalari oynamayip pw oynamamin tek sebebi fraksiyonuma gore haritadaki tarafimin belli olmasiydi ki, anladigim kadari ile yeni guncelleme ile boyle birsey kalmamis.
    bana aciklayabilir misiniz dogru anlamis miyim?
    haritanin sabit bir tarafinda oynayamayacaksam pw'nin bir albenisi kalmiyor benim icin...

gezgin
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    10
    oyunun anlayışı değişiyor , sürüm tam olarak oturmadı. mantık klanınla herkeze meydan okuma, en iyi klan olma.

Güzel yanı 5 vs 5 girebilme ,tanımadığın kişilerle uğraşmıyorsun . kendi takım arkadaşlarınla istediğin gibi oynuyorsun. Artık arama motoruna eskisi kadar sövmüyorsun

acemi
    Tecrübe Puanı
    0

Oyunu Kuramıyorum Bi bakarmısınız ?

MerhBalar
    oyunu sp3 de kuramıyorum sorun mu var

Resmin ismi:  2yydn5j.jpg
Görüntüleme: 186
Büyüklüğü:  89,3 KB (Kilobyte)

Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    12
    Alıntı MeteHanAtlıhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MerhBalar
    oyunu sp3 de kuramıyorum sorun mu var

Resmin ismi:  2yydn5j.jpg
Görüntüleme: 186
Büyüklüğü:  89,3 KB (Kilobyte)
    Oyun sadece Win7 Win8'de çalışır.O yüzden giremezsin.
    ''Gerçekte cesur olan kişi asla ilk saldırıyı yapmaz, ama gerekirse rakibin işini o bitirir''

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation

sayın prime world destekçileri 6 gündür size ulaşmanın yolunu arıyorum ama bulamadın açık bir adres verilmemiş ben oyundayken oyun beni internet yok bahanesiyle oyundan atıyor ve reytin kaybına uruyorun bundan çok sıkıldım internet olduğu halde internet yok diye beni oyundan atıyor neden bir çözüm bülün bu hataya yada hileye bıktırmayın insanları lütfen ...

Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    12
    Alıntı -splintır- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın prime world destekçileri 6 gündür size ulaşmanın yolunu arıyorum ama bulamadın açık bir adres verilmemiş ben oyundayken oyun beni internet yok bahanesiyle oyundan atıyor ve reytin kaybına uruyorun bundan çok sıkıldım internet olduğu halde internet yok diye beni oyundan atıyor neden bir çözüm bülün bu hataya yada hileye bıktırmayın insanları lütfen ...
    Yöneticiler sonraki ay yardımcı olur
    Ben yardım edeyim;

Öncelikle internetin ne ? (TTnet , AIRTIES Göknet,Vodafone,Türkcell v.s v.s)
    2 olarak da (win7 için söylüyorum) bilgisayar→win7'ye sağ tıkla→özelliklere gel ve diski temizle yap.
    Bu da olmazsa Game Booster indir ve oyun kipine geç.Böylece bilgisayarın tüm enerjisini oyuna harcayacaktır ve oyun yavaşlamayacaktır.

İyi Günler...

acemi
    Fraksiyon
    Dok İmparatorluğu
    Tecrübe Puanı
    0
    Gereksiz işler ile uğraşıyorlar..! zaten gereksizler

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

O kadar gereksiz bir kişi ki mesajları bile kapatmış korkusundan